Zasady obrotu bonusem.

Suggest and discuss new ideas for Dangerous Rays
Post Reply
Vynnetanon
Posts: 27
Joined: Mon Sep 07, 2020 9:47 am

Zasady obrotu bonusem.

Post by Vynnetanon » Tue Mar 02, 2021 8:52 am

Jak odzyskać bonus w kasynie? Proste: wydać własne środki na pewną liczbę zakładów. Jeśli się powiedzie, gracz otrzyma zarówno bonus, jak i pieniądze zarobione na zakładach.

W wyniku obrotu bonusem może być liczony określony procent zakładu, zwany kontrybucją. Odsetek ten, w zależności od odmiany automatu, waha się od zera do stu procent.

Zero procent stosuje się w przypadkach, gdy wysokość zakładu nie ma znaczenia, a tylko liczba zakładów jest brana pod uwagę. W przypadku stuprocentowej kontrybucji cała kwota zakładu jest brana pod uwagę. Najczęściej stosuje się pośrednie wartości kontrybucji.

Czas przeznaczony na obstawianie bonusu jest ściśle ograniczony. To ograniczenie wymaga od gracza aktywności w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca lub innego ograniczonego okresu – wszystko zależy od warunków danej gry.Lavarda
Posts: 23
Joined: Sun Sep 06, 2020 2:42 pm

Re: Zasady obrotu bonusem.

Post by Lavarda » Tue Mar 02, 2021 12:48 pm

Może słyszałeś coś o bonusy bez depozytu, które do niczego Cię nie zobowiązują. Miałem przyjaciela, który bardzo bał się grać w kasynach online na prawdziwe pieniądze, ale potem powiedziałem mu o możliwości bez bonusu od depozytu, który nie jest dostępny we wszystkich kasynach, i spróbował. Bardzo mu się to podobało i teraz gra w każdy weekend, ale za prawdziwe pieniądze! Bardzo fajny?

Paulojimmathew
Posts: 40
Joined: Thu Jan 07, 2021 7:40 am

Re: Zasady obrotu bonusem.

Post by Paulojimmathew » Wed Apr 07, 2021 10:48 am

This blog is providing valuable and unique information, Great job! บาคาร่า ออนไลน์

Post Reply